Naukowe Koło Chemików OZON

Akademia Tarnowska

O nas

NKCH OZON jest organizacją studencką działającą od 2008 r. przy Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym Akademii Tarnowskiej, zrzeszającą studentów kierunku chemia i kierunków pokrewnych. Spotykamy się raz na kilka tygodni w laboratorium w celu przeprowadzania ciekawych i efektownych doświadczeń. Przy okazji imprez uczelnianych czy wykładów popularnonaukowych organizujemy liczne pokazy chemiczne. Raz do roku organizujemy kilkudniowy wyjazd, gdzie łączymy naukowe cele z dobrą zabawą.

Jeśli marzysz o udziale w przeprowadzaniu niezwykłych eksperymentów oraz chcesz poznać tajniki niezwykłego świata laboratoriów, wstąp do Naukowego Koła Chemików. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i gwarantujemy wspaniałą atmosferę.

Zarząd Naukowego Koła Chemików:

• Przewodniczący: Dominik Zdzieszyński
  • Z-ca przewodniczącego: Izabella Leszczyńska
  • Sekretarz: Dominika Rzeźnik
  • Skarbnik: Monika Anioł

Opiekunem Koła Chemików jest dr Krzysztof Kleszcz (Katedra Chemii; kontakt: k_kleszcz@atar.edu.pl)

Jeśli chcesz dołączyć do OZONu, wystarczy skontaktować się z Przewodniczącym lub Opiekunem Koła. Zapraszamy!

Znajdź nas na facebooku